van-kiralik-servis-personel-ogrenci-araclari-9

Number Van Turizm

Firmamız ilk olarak 2000 yılında öğrenci ve personel taşımacılığı hizmeti ile faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında Limited şirket olarak Kazım Karabekir Caddesi Elit Word Karşısı Uğur Plaza Kat:2 17 Nolu binada halen hizmet vermeye devam etmekteyiz. Servis Taşımacılığı ve Vip Servis Kiralama alanında Van’dan Edirne’ye kadar yurtiçinde son model çeşitli muhtelif araçlar ile hizmet veren bir yetkili ve Profesyonel bir kuruluştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe, eğitimli ve uzman kadromuz ile maximum müşteri memnuniyetini ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Şirket politikamız sürekli eğitim ve kendini yenileyerek çağın gerektirdiği şartlara uygun olarak kaliteli, güvenli, titiz ve optimum hizmeti sağlamaktır. Amacımız her zaman için sektördeki en büyük firma olmak değil, en iyi firma olmaktır. Hizmetlerimizde müşterilerimizin can güvenliğini birinci planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu ve en son marka ve son model araçlarla dakik ve ekonomiklik ön plandadır. Hizmet kalitemizi yükseltmek ve standart hale getirmek amacıyla 2010 yılından itibaren ISO 9001 -2000 kalite belgesini almış bulunuyoruz. ISO kalite sistemi ile birlikte sürekliliği sağlanmış olan müşteri memnuniyeti anketlerimiz kalitemizi arttırmamızda büyük katkı sağlamaya devam etmektedir. Sektörde sürekli olarak gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından takip edip AR-GE faaliyetlerimizle birlikte sürekli daha iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bundan sonraki süreçlerde de hedefimiz kalitemizden ödün vermeden, maksimum müşteri memnuniyeti ve personel memnuniyeti sağlamak olacaktır.

 • 2000

  Küçük Bir Servisle Başladık

  Number Van Turizm firmamız kurulmadan önce 2000 yılında Küçük bir servis ile öğrenci taşımacılığı yapan Firma ortaklarımızdan Harun DAYAN yılların vermiş olduğu birikim ve deneyim ile çalışmalarına devam etmektedir.

 • 2005

  Servis Sayımızı Arttırdık.

  2005 Yılında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnun kalmasından ve kaliteli hizmetimize talebin artmasıyla müşteri sayımız arttı. Artan taleplere cevap verebilmek ve çalışmalarımızı devam ettirmek amacıyla servis sayımızı 4 e çıkardık.

 • 2010

  Number Van Limited Şirketimizi Kurduk.

  Personel Servisi ve Öğrenci Taşımacılığı faaliyetlerimizin yanında Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turizmi Taşımacılığı alanında da faaliyete başladık. 2010 Yılında Number Van Limited Şirketimizi Kurduk. Firmamız bünyesinde yer alan tüm araçlarımızı yenileyerek son model teknolojik ve konforlu araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 • 2015

  Van'da 25 Farklı Kurum Personeli ve 80 Farklı Okul Öğrencilerini Taşıyoruz.

  Number Van Şirketimiz Van'da bir numara Hali hazırda Van İpekyolu, Tuşba, Edremit, Gevaş, Erciş, Gürpınar, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Muradiye, Özalp ve Saray olmak üzere Van geneli tüm ilçe Merkezi ve İlçe Mahallerine Köylerine Taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Kamu Kurum, Üniversite Personeli Taşımacılığı ve İlkokul, Ortaokul, lise, Üniversite Öğrenci taşımacılığı yapmaktayız.

 • 2017

  Ulusal ve Uluslararası Alanda Kültür Turizm Turları Düzenlemekteyiz.

  Kamu Kurumları, Üniversite Personeli Taşımacılığı ve İlkokul, Ortaokul, lise, Üniversite Öğrenci taşımacılığı yapmaktayız. Ulusal ve Uluslararası alanda Haftalık Turizm Kültür Turları düzenlemekteyiz. Van'ın tanıtımı için Azerbeycan (Nahcivan), Ermenistan, İran, Irak, Suriye, Bulgaristan, Gürcistan ve Yunanistan başta olmak üzere daha bir çok ülkeden Van'a Turistik Kültür Turları düzenlemekteyiz.

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Number Van firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Number Van Turizm Van'da 1 Numara!