Protokol Taşımacılığı

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Number Van firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Van Protokol Taşımacılığı Van Şehir İçi Şehir Dışı Turizm Taşımacılık Organizasyon Van Vip Transfer Hizmeti Okul Gezisi Minibüs Otobüs Araç Kiralama. Siyasi parti ve Bürokratların karşılanması için Protokol Taşımacılığı araç ve servislerimiz hizmetinizdedir.

 

Protokol Taşımacılığı

Van Protokol Taşımacılığı hizmetimiz Kurum ve Kuruşların ulusal ve uluslararası faaliyetleri kapsamında ülkemize gelen üst düzey yönetici ve bürokratlarına verilmektedir. Sunduğumuz Protokol Taşımacılığı hizmetin de uzman ekibimiz ve son teknolojiye sahip VİP araçlarımız ile siz saygıdeğer müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmak en büyük gayemizdir.

 

Protokol Taşımacılığı

Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı bünyesinde ve elçilikler aracılığı ile ülkemize ve Van’a gelen yabancı üst düzey bürokratların ağırlanması aşamasında sizlere yardımcı olmaktayız. Konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde uzun yıllardır deneyimlerimiz sayesinde tanınan ismi Number Van Turizm firmamız olmuştur.

van-protokol-tasima-servisi - Van Protokol Taşımacılığı

 

Van Protokol Taşımacılığı

Van Protokol Taşımacılığı konusunda firmamıza sunulan referanslar konuklarımızın taşımacılık alanında Number Van Turizm isminin güven ve saygınlık anlamında yeterli olduğu göreceklerdir. Van Protokol Servisi hizmetinde uzman ekip, ekipmanlar ve son model VIP araçlarımız ile güvenli ve konforlu bir hizmet sunmaktayız. Misafirlerimize kendi evlerinde kendi ülkelerinde hissettirmek tek gayemizdir.

Protokol Taşımacılığı Hizmetleri

Havalananı Protokol Taşımacılığı
Hizmeti
İş Görüşmeleri Protokol Taşımacılığı
Hizmeti
Kamu Kurumları Protokol Taşımacılığı
Hizmeti
Dışişleri Bakanlığı Protokol Taşımacılığı
Hizmeti
Escort ve Koruma Protokol Taşımacılığı
Hizmeti
Sürücülü Vip Protokol Taşımacılığı
Hizmeti

Van Protokol Taşımacılığı Hizmet Planımız

Size Özel Makam Aracı hizmetimiz sayesinde son model, teknolojik ve içi özel dizayn edilmiş araçlarımızla şehir içi ulaşım da hizmetinizdeyiz. Ayrıca şehirler arası transfer hizmeti de sunmaktayız. Yalnız sizi değil değerli misafirlerinizi de düşünen Number Van Turizm firmamız dileğiniz yerden alıp, dilediğiniz noktaya transferlerini gerçekleştirmektedir.

İster günlük ister haftalık veya daha uzun süreli makam aracı kiralama ihtiyacınızı Van’da karşılamaktayız. Van’ın en kaliteli filosu ve yılların deneyimli ekibi ile sizleri karşılıyoruz. Number Van Turizm vip taşıma servisi sayesinde size veya misafirlerinize son model araçlarımızla Şoförlü Vip Makam Aracı Kiralama hizmeti sunmaktayız.

İran, Ermenistan , Azerbaycan, Irak ve Rusya başta olmak üzere dış ülkelerden Van ve çevre bölgelere gelen siz değerli müşterilerimize Tercümanlı, Şoförlü Protokol Aracı tahsis etmekteyiz.

Van Protokol Taşımacılığı Hizmeti mi arıyorsunuz?