Personel Taşımacılığı

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Number Van firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Özel Güvenli Uygun fiyatlarla Van Personel Taşımacılığı ve Van Personel Servisi hizmetleri sunmaktayız. Servis Kiralama hizmetimiz Şoförlü veya Şoförsüz sunulmaktadır.

 

Personel Taşımacılığı

Kalite politikamız bakımından değerlendirilen ve belli testlerden geçirilen personellerimiz ve bünyemizde çalışacak tüm sürücülerimiz belli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Sunulan eğitimler sonucunda başarılı olan sürücülere sertifika verilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Van Personel Taşımacılığı - Van Personel Servisi

Van Personel Taşımacılığı

Van Personel Taşıma alanında sunduğumuz kurumsal politikamız gereği İş güvenliği önemsenmektedir. Bu doğrultuda bir dizi önlemler almaktayız. Araç ve sürücülerimizde olması gereken tüm belgeler tarafımızca dijital ortamda ve dosya halinde tutulmaktadır. Müşteriler kurumsal web sayfamızı ziyaret ederek, sürücü ve araç belgelerine ulaşabilmektedirler. Ayrıca araçların günlük hareket sayıları, güzergahları, ve harita detaylarını sitemiz üzerinden takip edebilmektedir. Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz bu ayrıcalık ile bilgiye anında ulaşabilmektedirler. Gönül rahatlığıyla şeffaf bir şekilde taşımacılık sektöründe en güvenilir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Personel Taşımacılığı Hizmet Alanlarımız

Kamu Kurumları
Personel Taşımacılığı
Üniversite Görevlisi
Personel Taşımacılığı
AVM & Market
Personel Taşımacılığı
Finansal Kurumlar
Personel Servisi
Hukuk Çalışanları
Personel Servisi
Özel Kurumlar
Personel Servisi

Number Van Turizm Taşımacılık firması olarak önemsediğimiz en önemli unsurlar;

Önce Güvenlik
Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmaktadır. Van Öğrenci Taşımacılığı servisleri de başta olmak üzere bütün araçlarımızın kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli olarak yapılmaktadır. Taşıdığımız her birey oluşabilecek kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, ayrıca Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ve Çatı Sigortası ile güvence altındadır.

 

Konfor ve Kalite

Number Van firmamız, servis ve taşımacılık sektörüne örnek olan ve uluslararası belgelerle bunu belgelendiren kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışını uygulamaktadır.

 

İmaj ve Prestij

Number Van marka değeri, hizmet verdiği müşteri profili ve hizmete bakış açısı ile sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla hizmet kalitemizi artırarak müşterilerimizin tercih ettiği firma konumumuzu korumaktır.

Çalıştığınız Kurum için Personel Taşımacılığı Servisine mi ihtiyacınız var?