Havaalanı Transferleri

Van Havaalanı Transfer Hizmeti havaalanı transferleri

Havaalanı Transferleri

Van Havalimanı Transfer, Van Havaalanı Transfer Hizmeti Ferit Melen Havalimanı Taksi ulaşım hizmeti kapsamında uygun ücretlerle Şoförlü Servis, Dolmuş kiralama hizmeti mevcuttur.

 

Van Havaalanı Transfer Hizmeti

Van Ferit Melen Havalimanı Taksi, Ulaşım, Van Ferit Melen Havalimanı Havalimanı Havaalanı Taksi Ücreti, Taksi Tarifesi, Taksi Durağı, Van Havaalanı Transfer Hizmeti vermekteyiz.

 

Van Havalimanı Transfer Servis Hizmeti

Van Havalimanı Transfer, Havaalanı transfer Servis Hizmetimiz yüksek konfor, müşteri memnuniyeti ve minimum ücretlerle Vip Transfer karşılanır. Van’da Havalimanına indiğiniz anda günlük araç kiralama ücretleri ile aynı fiyatlarla şoförlü servis kiralama hizmeti sunmaktayız. Araçlarımız son model araçlar olup Buzdolabı, TV, Bilgisayar, İnternet, Yatak ve Sıcak soğuk ikram hizmetlidir.

Van Havaalanı Transferleri

Van merkezli Transfer ihtiyacınız için Mercedes Vito Sprinter 16+1 araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Deneyimli soförlerimiz ile Havalimanı Transfer ve İş Seyahatleriniz için kiralık servislerimiz hizmetinizdedir.

Number Van Havaalanı Transfer Araçları

Van Havalimanı Transfer Hizmeti Kapsamında;

Van Ferit Melen Havalimanı Taksi Servis Hizmetimiz ile vana gelecekler ve Van’dan gidecek müşterilerimiz için 7/24 günün tüm saatlerinde Vip Servis imkaı sunuyoruz.

Van Ferit Melen Havaalanı Transfer Servis Kiralama hizmetimiz ile 1 den 16+1 kişiye kadar Van Merkez ve İlçelere hatta çevre il ve ilçelere Transfer Taşımacılık hizmeti veriyoruz. Tek yapmanız gereken ön rezervasyon yaptırmanız. Belirlenen gün ve saatte sizi havalimanında karşılamaktayız.

Van Edremit Ferit Melen Havalimanı ile Van Merkez arası mesafe 3 km dir. Servis ile trafiğin yoğunluğuna göre yaklaşık 10 dk sürmektedir. Van Merkez Havaalanı Transfer hizmetimizden faydalanmak için direk bizi arayabilirsiniz.

Van Akdamar Gevaş Havaalanı Transfer güzergahı VAN FERIT MELEN HAVALIMANI ile VAN GEVAŞ arası 35 km‘dir. Van Ferit Melen Havalimanı – Van Gevaş arası mesafe süre olarak yaklaşık 47 dakika sürecektir.

Van Doğu Beyazıt Havaalanı Transfer Güzergahı; Van ile Ağrı, Doğubeyazıt arası 178 Km olup Bu mesafe araçla yaklaşık olarak 2 saat 28 dakika sürmektedir.

Van Bitlis Merkez Havaalanı Transfer Güzergahı; VAN HAVAALANI ile MERKEZ, BİTLİS arası 162 km‘dir. Van Havaalanı  ile Bitlis arası mesafe süre olarak yaklaşık 2 saat 4 dakika sürmektedir.

Van Havalimanı Van Muradiye Havaalanı Transfer Güzergahı; VAN FERIT MELEN HAVALIMANI ile VAN MURADIYE arası 88 km‘dir. Van Ferit Melen Havalimanı – Van Muradiye arası mesafe süre olarak yaklaşık 1 saat 38 dakika sürmektedir.

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Number Van firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Van Ferit Melen Havaalanı Transfer için konforlu, güvenilir, dakik, ekonomik transfer hizmeti