Özel Servis Kiralama

Van Servis kiralama ihtiyaca göre binek, lüks, minibüs, dolmuş, midibüs, otobüs veya Vip Karavel Vito tipi konforlu araçlarımız hizmetinizdedir.

 

Van Özel Servis Kiralama Hizmeti

Van’da Özel Servis Kiralama Hizmetimiz muvcuttur. Kaskolu Sigortalı Araç Kiralama hizmeti ile bünyemizde yer alan 40 adet farklı araç seçeneği ile dilediğiniz aracı günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Şoförlü veya Şoförsüz olarak fiyatlarımız değişmektedir. Günlük 100 tl den başlayan seçeneklerle van servis kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

van özel servis kiralama hizmetiVan Şoförlü Araç Kiralama 

Misafirlerine bir sefer değil her zaman hizmet vermek isteyen ve sizden aldığı güvenle müşteri kitlesini her geçen gün biraz daha büyüten firmamız şoförlü araç kiralama hizmetiyle de sizlerle buluşuyor.

 

Van Özel Servis Kiralama Acentası

Tüm özel günlerinizde, özel davetlerinizde, toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve değer verdiğiniz konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu Number Van Turizm şoförlü araç kiralama hizmeti ayrıcalığı ile sağlayabilirsiniz.
Dileyin kapınıza gelelim ve konfor başlasın.

 

Van Filo Kiralama
Filo Kiralama ve Sağladığı Avantajlar:

Filo kiralama sayesinde ciddi bir finansman avantajı sağlarsınız ve finans kaynağınızı sürekli değer kaybeden bir yatırım kalemine bağlamamış olursunuz.

 

Filo kiralama, firmanıza değerli finans kaynağınızı diğer fırsatlara yöneltmeniz noktasında ciddi avantaj sağlar. Günümüzde pek çok kuruluş, araç satın alma yerine uzun dönem kiralamayı tercih ediyor ve operasyonel filo kiralamanın avantajlarından yararlanıyor.

Özellikle araç filosu bulunan şirketler için araç kiralamak satın almaktan çok daha akılcı bir çözüm olmaktadır.

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Number Van firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Van Şehri Seni Bekliyor Aracını Kirala ve Çık!